Mecze Carabao Cup TV 2021/22: Oglądaj mecze na żywo, losuj szczegóły, daty i nie tylko

Jaki Film Można Zobaczyć?

Ten konkurs jest już zamknięty

Dziś w telewizji można oglądać na żywo futbol Carabao Cup, gdy zawodnicy wagi ciężkiej Premier League wchodzą do rywalizacji w trzeciej rundzie.

Liverpool jest pierwszym z dużych chłopców, który wykonał swój ruch w konkursie, gdy podróżują, aby zmierzyć się z Norwich na żywo w Sky Sports.

The Reds będą chcieli dodać więcej trofeów krajowych do swojego gabinetu, ponieważ nie udało im się dotrzeć do finału Pucharu Anglii lub Carabao Cup od ponad pięciu lat, a od 2006 roku tylko raz wygrali jedno z nich.

• Oglądaj każdą chwilę dzięki naszej piłce nożnej na żywo w przewodniku telewizyjnym

Arsenal przeciwko AFC Wimbledon nie będzie pokazywany na żywo w telewizji w tym tygodniu, a także Chelsea kontra Aston Villa i wyprawa Wycombe Wanderers do Manchesteru City Pepa Guardioli – panujących mistrzów.

Nadawcy byli w stanie pokazać większość meczów na żywo za pośrednictwem internetowej platformy streamingowej w zeszłym sezonie ze względu na epidemię COVID-19, która zmusiła fanów do opuszczenia stadionów, ale ten przepis nie zostanie wprowadzony w tym sezonie, co oznacza mniej starć Carabao Cup, aby chłonąć z domu.

Przewodnik telewizyjny zawiera pełny harmonogram spotkań telewizyjnych Carabao Cup, w tym wszystkie mecze, które możesz oglądać na żywo w Wielkiej Brytanii, a my będziemy Cię informować przez cały sezon.

Aby uzyskać więcej funkcji Premier League, sprawdź: Stadiony Premier League | Zestawy Premier League | Kto wygra Premier League? | Tabela Premier League przewidywana na 2021/22

Które mecze Carabao Cup są w telewizji?

Tylko dwa mecze Carabao Cup są pokazywane na żywo w telewizji w trzeciej rundzie, trwające dwie noce w tym tygodniu.

Manchester United gościł West Ham w meczu urazowym między dwiema drużynami, które grały ze sobą w weekend. Gwiazda United Jesse Lingard strzelił przeciwko Młotom – dla których grał na wypożyczeniu w zeszłym sezonie – w 89. minucie, zanim ikona West Hamu, Mark Noble, został zmieniony w 94. minucie, aby wykonać rzut karny. I przegapiłem.

Wcześniej Norwich gościło Liverpool we wtorek wieczorem w kolejnej bitwie w całej Premier League na żywo w telewizji.

Wilki v Tottenham (19:45)

Kiedy jest losowanie czwartej rundy Pucharu Carabao?

Losowanie czwartej rundy Pucharu Carabao odbędzie się po zakończeniu meczu Man Utd z West Ham w środę, 22 września.

Jeśli mecz kończy się bez potrzeby dogrywki i rzutów karnych, oznacza to, że remis powinien rozpocząć się o 22:00, ale może to być długa noc, jeśli drużyn nie będzie można rozdzielić w normalnym czasie.

Mecze czwartej rundy odbędą się w tygodniu rozpoczynającym się 25 października 2021 roku.