Mecze Anglii w rugby: Kiedy Anglia zagra następny w Pucharze Świata w Rugby?

Jaki Film Można Zobaczyć?

Anglia po raz drugi zamierza zdobyć Puchar Świata w rugby, gdy idą na bitwę w Japonii.

Ludzie Eddiego Jonesa dotarli do finału i będą mieli nadzieję na ostatni występ, aby zdobyć chwałę.

• Mecze Pucharu Świata w rugby 2019: każdy mecz na żywo w telewizji i transmisji na żywo – czas brytyjski

Jednak przed Anglią w finale czeka ciężka próba, z RPA na szczycie po pokonaniu Walii.

RadioTimes.com podsumowało wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak oglądać Anglię w Pucharze Świata w Rugby.

Kiedy Anglia zagra następny w Pucharze Świata w Rugby?

NASTĘPNY MECZ: v POŁUDNIOWA AFRYKA w Finał w 09:00 na Sobota 2 listopada 2o19 .

Mecze Pucharu Świata w rugby w Anglii

Cały czas w Wielkiej Brytanii

Sobota 2 listopada 2o19: Finał – Anglia v RPA (9:00)

Sobota 26 października 2019: SF – ANGLIA 19-7 Nowa Zelandia

Jak oglądać mecze Mistrzostw Świata w Rugby w telewizji i na żywo?

Wszystkie mecze Pucharu Świata w Rugby 2019 w Anglii będą transmitowane na żywo w ITV1.

Gry będą również transmitowane na żywo za darmo za pośrednictwem ITV Hub, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ani chwili, gdy jesteś w ruchu.

Sprawdź pełny przewodnik RadioTimes.com dotyczący Mistrzostw Świata w Rugby, w tym godziny i kanały telewizyjne w Wielkiej Brytanii.

Kiedy Anglia wygrała Puchar Świata w Rugby?

2003. Tak, zgadza się, oszałamiający spadek gola Jonny'ego Wilkinsona w ostatniej minucie przeciwko Australii miał miejsce 16 lat temu.

Kapitan Martin Johnson i główny trener Clive Woodward podnieśli trofeum w górę po zwycięstwie w ciasnych 20-17.

Jason Robinson strzelił jedyną próbę tego dnia dla Anglii, ale Wilkinson był w doskonałej formie, aby pokonać cztery rzuty karne i swojego kultowego zwycięzcę w 100. minucie.