Anglia – Kosowo: Jak oglądać kwalifikacje do Euro 2020 w telewizji i na żywo?

Jaki Film Można Zobaczyć?

Anglia dołącza do tego starcia trzy dni po godzeniu Bułgarii na Wembley i wie, że zwycięstwo znacznie wspomoże ich ambicje kwalifikacyjne do Euro 2020.

obsada śpiewać

Przerwa międzynarodowa nadeszła po burzliwym początku nowego sezonu Premier League i Gareth Southgate może ulec pokusie wprowadzenia pewnych zmian.

• Jak oglądać Euro 2020 w telewizji i na żywo?

Ale szef musi być również świadomy zagrożenia, jakie Kosowo sprowadza na Wembley we wtorek wieczorem.

W końcu goście wywołali już poruszenie, osiągając dobre wyniki w ciągu trzech lat, w których rywalizowali jako międzynarodowy naród.

RadioTimes.com podsumowało wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak oglądać mecz Anglia – Kosowo w telewizji i Internecie.

O której jest mecz Anglia – Kosowo?

Anglia – Kosowo rozpocznie się o 19:45 na wtorek 10 września 2019 r .

Ładowarka kontrolera Xbox

Jak oglądać i transmitować na żywo Anglia vs Kosowo

Niektóre z naszych artykułów zawierają kontekstowe linki partnerskie. Możesz nas wesprzeć, klikając je, ponieważ możemy otrzymać prowizję, jeśli dokonasz zakupu. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów i nigdy nie pozwalamy, aby powodowało to zniekształcanie naszych treści.

Fani mogą oglądać grę za darmo w ITV.

Możesz także transmitować mecz na żywo za pośrednictwem odtwarzacza ITV na wielu urządzeniach, w tym laptopach, smartfonach i tabletach.

Kto wygra? RadioTimes.com mówi…

Menedżer reprezentacji Anglii, Gareth Southgate, spodziewa się we wtorek wygodnego zwycięstwa z drużyną z Kosowa, która wciąż znajduje się w międzynarodowej piłce nożnej.

Ale zwycięstwo Kosowa 3:2 nad Bułgarią wcześniej w tej kampanii kwalifikacyjnej do Euro 2020 pokazuje, że nie ma miejsca na samozadowolenie ze strony Anglii.

gta 4 cheat kody ps4

Trzy Lwy będą miały nadzieję, że utrzymają za sobą tłum Wembley i przebiją obronę Kosowa na początku tego starcia.

odporność na wino z słodkich ziemniaków

Dawno minęły czasy, w których Anglia nudziłaby swoich fanów do snu – ale nadal będą musieli ciężko pracować, aby przebić się przez drużynę Kosowa, która będzie chciała usiąść i uderzyć swoich gospodarzy w przerwie.

Spodziewaj się tutaj wygranej Anglii, ale może to nie być tak zdecydowane, jak niektórzy przypuszczają.

Prognoza: Anglia 3-1 Kosowo