Losowanie półfinału FA Cup: Kiedy odbędzie się remis FA Cup? Jak oglądać w telewizji i transmitować na żywo

Jaki Film Można Zobaczyć?

Puchar Anglii wywołał w ten weekend mnóstwo chaosu, a wielkie zabójstwo olbrzymów wstrząsnęło konkurencją.

Manchester United został pokonany 2:1 przez Wilki w najbardziej zaskakującym wyniku rundy.

Manchester City pozostaje jednym z pretendentów po przejściu 2:0, by pokonać drużynę Championship Swansea 3:2 w południowej Walii.

• FA Cup w telewizji: Jak oglądać każdy mecz w BBC i BT Sport
  • Millwall v Brighton: podgląd meczu, godzina rozpoczęcia, jak oglądać, przewidywanie

Kibice będą już marzyć o wycieczce na Wembley, a pozostałe drużyny będą miały zaledwie 90 minut od zakończenia rozgrywek lub awansu na stadion narodowy na półfinałową rozgrywkę.

RadioTimes.com podsumowało wszystko, co musisz wiedzieć o losowaniu półfinału FA Cup, w tym kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo, czas rozpoczęcia i nagrody pieniężne za postępy.

Kiedy odbędzie się losowanie półfinału FA Cup?

Losowanie odbędzie się w dniu Niedziela 17 marca zaraz po meczu Millwall z Brighton.

Ćwierćfinałowe starcie rozpocznie się o godzinie 14:00, co oznacza, że ​​losowanie powinno odbyć się o godz około 16:00 jeśli w meczu nie dojdzie do dogrywki i rzutów karnych.