Jak zdobyć bilety last minute na finał Euro 2022 kobiet z Anglii vs. Niemcy?

Jaki Film Można Zobaczyć?

Lwice szalały w ćwierćfinale ze Szwecją, odnosząc imponujące zwycięstwo 4:0 i zdobywając miejsce w finale. Teraz, gdy zbliża się wielki finał przeciwko Niemcom, nasz kompletny przewodnik powie Ci, jak zdobyć bilety i oglądać na żywo angielskie kobiety, które próbują tworzyć historię.

Szwecja była najwyżej sklasyfikowaną drużyną turnieju, ale niewiele mogła zrobić, aby powstrzymać płynny atak Anglii, gdy drużyny zmierzyły się na Bramall Lane, domu Sheffield United. Beth Mead strzeliła pierwszego gola po 34 minutach, a Anglia w przerwie prowadziła 1:0. W drugiej połowie Lwice zdominowały grę, a Lucy Bronze wróciła do domu w 48. minucie.

Alessia Russo weszła na boisko jako zmiennik w drugiej połowie i sprowadziła dalsze nieszczęścia na Szwedów, strzelając zgrabnym tyłem między nogi bramkarza, zanim Fran Kirby strzelił czwartego i ostatniego gola, elegancko pokonując walczącego bramkarza, Hedviga Lindahla, który miał noc, aby zapomnieć między kijami.

I odwrotnie, Mary Earps zabłysła w bramce dla Anglii i wykonała kilka imponujących obrońców. Warto zauważyć, że kilkakrotnie zaprzeczyła Stinie Blackstenius z Arsenalu. Na początku drugiej połowy zmusiła Blacksteniusa do próby przekroczenia poprzeczki z bliskiej odległości, w efektownej, atletycznej obronie.

Kup bilety na finał Euro 2022 w Anglii kobiet na livefootballtickets.com

Minęło 13 lat, odkąd Lwice wystąpiły w wielkim międzynarodowym finale, ale teraz, dzięki tym wyjątkowym występom i wspaniałemu występowi w ataku, kobiety z Anglii mają swoją szansę. Jeśli chcesz być tam, aby zobaczyć, jak kobiety z Anglii próbują tworzyć historię, przeczytaj nasze porady dotyczące zdobywania biletów na mecz Anglia vs Niemcy w finale Euro 2022 kobiet.

Chcesz oglądać więcej piłki nożnej na żywo? Oto jak zdobyć bilety na Premier League 2022/23 przed rozpoczęciem sezonu.

Kto zagra w finale UEFA Women's Euro 2022?

Niemcy vs Francja przez Getty

Getty

Oczywiście Anglia pokonała Hiszpanię w ćwierćfinale, a teraz Szwecję w półfinale, zapewniając sobie miejsce w decydującej grze turnieju. Ale z kim się zmierzą?

Niemcy pokonały wczoraj Francję dzięki dwóm bramkom Alexandry Popp, wygrywając 2:1 z wysoko ocenianą francuską drużyną w dobrej formie.

Teraz w najbliższą niedzielę odbędzie się mecz reprezentacji Anglii z Niemcami, z dużą historią sportową między tymi dwoma zespołami, która zapewni apetyczny finał turnieju.

Kiedy i gdzie odbędzie się finał UEFA Women's Euro 2022?

Finał odbędzie się na stadionie Wembley, ojczyźnie międzynarodowej piłki nożnej w Anglii. Bez wątpienia da to Anglii pewien poziom przewagi u siebie, a stadion z pewnością będzie dobrze odwiedzany, wokalny i klimatyczny. Jeśli chcesz być częścią tej atmosfery, przeczytaj nasze porady dotyczące kupowania biletów.

Finał odbędzie się w niedzielę 31 lipca, start zaplanowano na 17:00.

Stadion mieści 90 000 miejsc, a frekwencja ma przekroczyć poprzedni rekord w meczu Euro kobiet, który w otwarciu turnieju z Austrią wyniósł 68 871.

Jak zdobyć bilety Anglia vs Niemcy na finał Euro 2022 kobiet?

Obecnie oficjalna strona stadionu Wembley podaje standardowe bilety jako „wyprzedane”, a dostępne są tylko bilety gościnne. Nie panikuj jednak, znaleźliśmy kilka stron, które wciąż oferują szansę na zdobycie biletów i dostanie się do finału.

Nadal możesz kupić bilety na livefootballtickets.com, jednak ceny są nieco zawyżone, najwyraźniej dlatego, że są to bilety odsprzedaży. W chwili pisania tego tekstu bilety zaczynają się od 169 funtów, co, jak zdajemy sobie sprawę, jest dość drogie. Jednak trudno jest zabezpieczyć bilety w ostatniej chwili na wielki finał, zwłaszcza gdy te sprzedawane za pośrednictwem oficjalnych kanałów już się wyprzedały.

W takim przypadku bilety odsprzedaży są dobrą opcją, ale zawsze dobrze jest zachować ostrożność przy ich kupowaniu. Zawsze opłaca się zbadać każdego sprzedawcę oferującego bilety odsprzedaży. W tym przypadku strona ma 4,5 gwiazdki na Trustpilot, co zapewnia trochę spokoju. Zalecamy jednak, aby zawsze przeprowadzić badania i sprawdzić witrynę przed zakupem.