Copa America 2021 gotuje się do łba w parze z Euro 2020 z prawdziwym świętem piłka nożna na żywo w telewizji w ten weekend, gdy Brazylia zmierzy się z Argentyną w zapierającym dech w piersiach finale.
Reklama
Międzynarodowy turniej w Ameryce Południowej miał być współgospodarzem Argentyny – wraz z Kolumbią – ale rosnąca liczba COVID w tym pierwszym, a także demonstracje polityczne w drugim, spowodowały, że turniej pospiesznie przeniósł się za granice do Brazylii.
Dwie potęgi południowoamerykańskiego futbolu odnowią teraz rywalizację w sejsmicznym starciu między dwoma kolosalnymi podmiotami piłkarskimi. Jedną stronę poprowadzi Lionel Messi, drugą jego były kolega z drużyny Neymar.
To kuszące spotkanie, na które warto się zatrzymać, jeśli jesteś fanem z Wielkiej Brytanii, a oglądanie go jest całkowicie bezpłatne.
RadioTimes.com przedstawia pełny harmonogram Copa America 2021, w tym listę meczów, daty i godziny rozpoczęcia w Wielkiej Brytanii.
Jak oglądać Copa America 2021 w telewizji i na żywo?
Każda gra będzie dostępna na wielu platformach BBC, więc możesz dostroić się za darmo, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.
Każda gra będzie dostępna na stronie BBC Sport, BBC Red Button w telewizji lub BBC iPlayer więc nigdy nie przegapisz ani chwili.
Aby zarządzać preferencjami poczty e-mail, kliknij tutaj.
Mecze Copa America w telewizji
Cały czas w Wielkiej Brytanii.
Mecz o trzecie miejsce
Piątek 9 lipca
Peru v Kolumbia (1 w nocy, 10 sobota)
Finał
Sobota 10 lipca
Brazylia – Argentyna (1 w nocy, 11 niedziela)
Wyniki Copa America
Runda 1
Niedziela 13 czerwca
Brazylia 3-0 Wenezuela (22:00)
Kolumbia 1-0 Ekwador (1 w nocy, 14 poniedziałku)
Poniedziałek 14 czerwca
Argentyna 1-1 Chile (22:00)
Paragwaj 3-1 Boliwia (1 w nocy, wtorek 15)
Runda 2
Czwartek 17 czerwca
DIY paznokcie akrylowe
Kolumbia 0-0 Wenezuela (22:00)
Brazylia 4-0 Peru (1 nad ranem, piątek 18.)
piątek 18 czerwca
Chile 1-0 Boliwia (22:00)
Argentyna 1-0 Urugwaj (1 w nocy, 19 sobota)
Runda 3
Niedziela 20 czerwca
Wenezuela 2-2 Ekwador (22:00)
Kolumbia 1-2 Peru (1 w nocy, 21 poniedziałek)
Poniedziałek 21 czerwca
Urugwaj 1-1 Chile (22:00)
Argentyna 1-0 Paragwaj (1 w nocy, 22. wtorek)
Runda 4
Środa 23 czerwca
Ekwador 2-2 Peru (22:00)
Brazylia 2-1 Kolumbia (1 w nocy, czwartek 24.)
czwartek 24 czerwca
Boliwia 0-2 Urugwaj (22:00)
Chile 0-2 Paragwaj (1 w nocy, 25. piątek)
Runda 5
Niedziela 27 czerwca
Brazylia 1-1 Ekwador (22:00)
Wenezuela 0-1 Peru (22:00)
Poniedziałek 28 czerwca
Urugwaj 1-0 Paragwaj (1 w nocy, 29 września)
Boliwia 1-4 Argentyna (1 w nocy, 29 września)
Ćwierćfinały
Piątek 2 lipca
QF1: Peru 3-3 Paragwaj (Peru wygrywa w rzutach karnych) (22:00)
QF2: Brazylia 1:0 Chile (1 w nocy, trzecia sobota)
Sobota 3 lipca
QF3: Urugwaj 0-0 Kolumbia (Kolumbia wygrywa w rzutach karnych) (godz. 23:00)
Sobota 3 lipca
QF4: Argentyna 3-0 Ekwador (2:00, niedziela czwarta)
Półfinały
Wtorek 6 lipca
SF1: Brazylia 1:0 Peru (12:00, 7 środa)
SF2: Argentyna 1-1 Kolumbia (Argentyna wygrywa w rzutach karnych) (2:00, 7 środa)
ReklamaJeśli szukasz czegoś innego do obejrzenia, sprawdź nasz przewodnik telewizyjny lub odwiedź nasze centrum sportowe, aby uzyskać najnowsze wiadomości.