Harmonogram Madrid Open 2021 – Porządek gry Niedziela 9 maja

Jaki Film Można Zobaczyć?

Madryt Otwarte 2021 ostatni dzień jest już za nami i obiecujemy ekscytującą zabawę w pobliżu ekscytującego turnieju.

Wczoraj w WTA doszło do ogromnej niespodzianki, kiedy rozstawiona z numerem 3 Aryna Sabalenka pokonała mistrza świata Asha Barty'ego, zdobywając tytuł.

Xbox One kody do gta 5

To była trudna epopeja trzech setów, w której Sabalenka zdobyła pierwszego seta w czasie poniżej 25 minut, nie przegrywając ani jednej gry.

Ale ziarno nr 1 walczyło i zdobyło drugiego seta, pozostawiając wszystko do trzeciego.

Finał zakończył się wynikiem 6-0, 3-6, 6-4 Sabalenka (nawiasem mówiąc, przegrała tylko jednego seta przez cały turniej i to właśnie w tym meczu).

Fani mogą spodziewać się podobnie epickiego starcia w dzisiejszym finale ATP, w którym Alexander Zverev (miejsce 5) zmierzy się z rozstawionym z numerem 8 Matteo Berrettinim.

W deblu mężczyzn Marcel Granollers i Horacio Zeballos (nr 3) zmierzą się z Nikolą Mekticem i Mate Pavicem (nr 2), co z pewnością będzie bliskim spotkaniem.

RadioTimes.com przedstawia pełny harmonogram Madrid Open 2021 i porządek gry na dziś.