Kto odpadł z Mistrzostw Świata 2018?

Jaki Film Można Zobaczyć?

Każdy zawodnik w Rosji 2018 marzył o podniesieniu Pucharu Świata. Niestety dla niektórych zespołów marzenie już się skończyło.

• Jakie mecze Mistrzostw Świata są dziś transmitowane w telewizji?
  • Harmonogram telewizyjny Mistrzostw Świata 2018 w Wielkiej Brytanii: Pełny przewodnik po każdym meczu BBC i ITV
  • Zapisz się na bezpłatny biuletyn RadioTimes.com

Grupa D

Islandia

Słabsze zawodniczki zajęły dolną część swojej grupy bez ani jednej wygranej. Mamy jednak nadzieję, że islandzki „grzmot” pozostanie na turnieju bez nich.

Nigeria

Strona afrykańska odpadła po bramce Argentyny w ostatniej minucie, w której ostatni mecz grupowy Nigerii zakończył się porażką.

Grupa E

Kostaryka

Po tym, jak Brazylia strzeliła w ostatniej minucie dwa gole przeciwko Kostaryce, ćwierćfinaliści z 2014 roku odpadli z rozgrywek.

• Przewodnik po VAR World Cup 2018: jak będzie działał sędzia wideo w Rosji?
  • Kiedy Anglia zagra w Mistrzostwach Świata 2018?

Grupa F

Niemcy

Obecni mistrzowie nie tylko odpadli z rywalizacji, ale również zajęli dolne miejsce w swojej grupie po przegranej 2:0 z Koreą Południową.

Korea Południowa

Odpadają, ale mają się czym chwalić po ostatnim zwycięstwie nad Niemcami.

Grupa G

Anglia i Belgia przejdą do następnej rundy. Panama i Tunezja zostały wyeliminowane z turnieju.

Grupa H

Senegal i Polska odpadają. Senegal stał się pierwszą drużyną w historii mundialu, która została wyeliminowana na podstawie punktów fair play – tj. liczby kart, które drużyna zebrała w trakcie turnieju.